Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Çorum’da 4 Kasım tarihinde vefat edenler

AHMET SAMSUNLU

Tarih: 4 Kasım 2020

Zaman: 11:00 ÖZEL HASTANE

Konum: ÖĞLE NAMAZI / MERKEZ ULU MEZARLIK

Yeni Hamam Sahiplerinden Merhum Cavit SAMSUNLU ve Mehmet SAMSUNLU’ nun kardeşi, Kadri ve Ayşegül SAMSUNLU’ nun babası, Eski İmar ve İskan Bakanı; Ahmet SAMSUNLU vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

MEHMET ÇINAR

Tarih: 4 Kasım 2020

Zaman: 12:30 HACI BEKTAŞİ K.V.

Konum: MERKEZ ULU MEZARLIK

Osmancık, Kumbaba Köyü’ nden, SGK Müdürlüğü’ nden emekli Şef Nevin ÇINAR’ ın eşi, Avukat Gülşah ÇINAR ve Doktor Koray ÇINAR’ ın babası; Mehmet ÇINAR vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

OSMAN ÖZKÖMÜRCÜ

Tarih: 4 Kasım 2020

Zaman: 13:30 EĞT. VE ARAŞT. HASTANESİ

Konum: MERKEZ ULU MEZARLIK

Kahveci Esnafından Merhum Osman ÖZKÖMÜRCÜ’ nün oğlu, Ali, İsmail, İbrahim ve Mavuş ÖZKÖMÜRCÜ’ nün babası, Kahveci Esnafından; Osman ÖZKÖMÜRCÜ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

 

ZEKİYE KIRIŞ

Tarih: 4 Kasım 2020

Zaman: 10:30 EĞT. VE ARAŞT. HASTANESİ

Konum: KAVACIK KÖYÜ

Kavacık Köyü’ nden, Merhum Dursun KIRIŞ’ ın eşi, Traktör Galerici Esnafından Muharrem, Necmettin, Ali, Leyla ve Vedat KIRIŞ’ ın annesi; Zekiye KIRIŞ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

FEVZİ EKİCİ

Tarih: 4 Kasım 2020

Zaman: 11:00

Konum: MERKEZ ULU MEZARLIK

Bülent EKİCİ, Nüfuz Müdürlüğü personeli Bilgin EKİCİ ve Hırdavatçı Esnafından Birol EKİCİ’ nin babası, Emekli Polis Memuru; Fevzi EKİCİ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

DÖNDÜ KARAYAZI

Tarih: 4 Kasım 2020

Zaman: 13:00

Konum: MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI

Amasya, Göynücek Beldesi’ nden gelme, Hacı KARAYAZI’ nın eşi, Mehmet, Orhan ve İlhan KARAYAZI ile Ayşegül SARIKOCA’ nın annesi, Özdemir SARIKOCA’ nın kayınvalidesi, Merhum Süleyman, Hüseyin, Mahmut ve Abdurrahman SARIKOCA’ nın kardeşi; Döndü KARAYAZI vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın