Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

Azime Çiftçi, Mecitözü Halk Eğitim Merkezini Ziyaret Etti.

Vali Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Mecitözü İlçemizi ziyaret etti.
Azime Çiftçi Mecitözü ilçemizi ziyaretinde ilk olarak Mecitözü Halk Eğitim Merkezine ziyaret gerçekleştirerek kursiyerlerle ve kurs öğreticileri ile sohbet ederek el emeği, göz nuru ürünleri bizzat inceleyip, faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Burada kursiyerlerle bir araya gelen Azime Çiftçi, emek verilen ürünlerin farklı ve bir o kadar güzel sunumlarıyla yöremizin kültürünü ön plana çıkardığını belirterek, nakışlarıyla, süslemeleriyle, kültürümüze ait ögelerle süslenmiş bu ürünlerimizin kültürümüzü canlı tuttuğunu ve ailelerimize de ekonomik olarak katkı sağladığını belirtti.
Halk Eğitim Merkezinde açılan kurslara katılan kursiyerler gösterdiği yakın ilgi ve ziyaretlerinden dolayı Azime Çiftçi’ye teşekkürlerini sunarak, duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
Halk Eğitim Merkezi ziyareti sonrasında Geykoca Köyü ve Köprübaşı Köyünü de ziyaret eden Azime Çiftçi, köyde yaşayan bayanlarla bir araya gelerek sohbet ederek, sorun, talep ve önerilerini dinledi.
Gerçekleştirilen ziyarete; Vali Yardımcısı Tamer Orhan’ın eşi Gülşen Orhan, Mecitözü Kaymakamı Murat Yayabaşı ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser’in eşi Füsun Gülser eşlik etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın