Çorum Yaşam
Ne,nerede,ne zaman?

AGD, ERBAKAN’IN VEFATI’NI YILDÖNÜMÜNDE MEVLİD OKUTACAK

Anadolu Gençlik Derneği, Milli Görüşün lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının yıldönümünde Çorum merkez ve ilçelerde hatim duaları ve mevlid-i şerifler okutacak.

Anadolu Gençlik Derneği Çorum Şube Başkanı Mehmet GÖLE yaptığı açıklamda; Milli Görüş Lideri, 54. Hükümetin Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın vefatının yıldönümü vesilesi ile, 26.02.2021 Cuma  günü ikindi namazı öncesi  tüm ilçelerimiz ve merkez Ulucami’de hatim duaları ve mevlid-i şerifler okunacaktır.
Necmettin Erbakan; ömrünü malı ve canı ile cihad ederek geçirmiş bir devlet adamı, siyasetçi, mütefekkirdir.  Ömrünü İslam Birliği idealine ve bu milletin saadetine adamış bir liderdir. Engellemelere rağmen bıkmadan usanmadan yoluna devam etmiş, davasından asla dönmemiş bir dava adamıdır. Hafta sonu sokağa çıkma yasağından dolayı programımız merkez de Ulu Camii, Alaca ilçemiz de Şıhlar Camii, Sungurlu İlçemiz de Çarşıbaşı Camii, İskilip İlçemiz de Ulu Camii, Bayat İlçemiz de Yatukçu Camii, Dodurga İlçemizde Kızılkanat Camii, Kargı İlçemiz de Mihri Hatun Camii’nde 26 Şubat Cuma günü ikindi namazı öncesi; Osmancık ilçemiz Yeni camii’nde 25 Şubat 2021 de yatsı namazı öncesi yapılacaktır.
Mehmet GÖLE , Tüm halkımızı mevlit programına davet ediyoruz dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın